Робота android developer в Дніпрі

Знайдено 0 вакансій
Популярні вакансії:

Android developer у Дніпрі

Якщо Вам цікава вакансія android developer в Дніпрі, відправляйте резюме, ми обов'язково зв'яжемося з кожним претендентом на посаду. Наша компанія шукає IT-фахівця з досвідом роботи та прагненням до розвитку. Пропонуємо цікаві проекти, підтримку більш досвідчених розробників і вигідні умови праці.

Кого шукаємо?

Нам потрібен спеціаліст, який має досвід у розробці мобільних додатків під Android та вміє писати код мінімум двома мовами: Java та Kotlin. Інші вимоги до претендента:

  • розуміння роботи таких інтерфейсів, як API та Retrofit;
  • робота з анімованими елементами;
  • усвідомлення принципу функціонування Android components;
  • вміння або загальне уявлення про процедуру розміщення програм на платформі Playmarket.

Бажано, але необов'язково, розбиратися в особливостях взаємодії додатків із файловою системою девайса, на якому вона встановлюється. Додатковим плюсом стане досвід обфускування програмного коду. Докладніше опис обов'язків розробника представимо на співбесіді.

Умови роботи

Робота android developer у Дніпрі – це найкращий варіант для людей, які хочуть розвиватися у напрямку IT та заробляти з кожним роком більше та більше! Ми націлені на довгострокову співпрацю, тому пропонуємо гідну оплату праці. З нами фахівець середнього рівня може зрости до професіонала завдяки роботі у великій компанії, що активно розвивається. Ми надаємо розробникам потужну техніку, доступ до найсучасніших веб-інструментів та простір для прояву фантазії.

За потреби ми готові узгодити зі співробітником зручний для нього графік. Працювати можна як повний день, так і понаднормово, адже простий без нових проектів – це не про нас!

Переваги роботи в family

Офіційне

працевлаштування

Професійне і кар’єрне

зростання

Дружня атмосфера

в колективі